HolidayRaj


Cennik - Domek "C"

 
Cennik obowiązuje w terminach:
2014-07-02 - 2014-08-31 |

czajnik, DVD, Internet, kuchnia, lodówka, łazienka, TV, umywalka, wanna, wc
65 - 109 EUR.
 
Cena obejmuje: WIFI, drzewo kominkove, parking opłaty dodatkowe: za prąd płaci się dodatkowo w zależności od rzeczywistego zużycia - cca 3 €/domek/noc, opłata dla społeczności 0,70 EUR/osoba/noc Domek ma 4 dwojosobowe pokoje, 2 lazienki s wanna, pokoj goscinny s kominkem, terasa. !!!OFERTA SPECJALNA – Karty znizkowe GRATIS ! - zniżkę do 40% w Gino Paradise Bešeňová, Tatralandia, turisticzne atrakcje, restauracje... Dla dzieci - basen, trampolina, hustawky, detska kolejka, piaskownica. Duży grunt koło domu oferuje wiele możliwości. Zakwaterowanie możliwe w trzech pokojach z pojemnością 11 lóżek - 1/3-lóżkowa oraz 2/3-lóżkowe + dostawka. Wyposażone w nowe meble drewniane. Każdy pokój ma własną łazienkę. W pokoju gościnny znajduje się wygodna kanapa, kominek i TV. Do dyspozycji jest kuchnia wyposażona w lodówkę, mikrofalówkę, czajnik elektryczny. Parking możliwy bezpośrednio przed domem. Palenie w obiekcie wzbronione. W pobliżu /300m/znajduje się Hotel Sojka, w którym istnieje możliwość wyżywienia. Ze względu na bardzo dobre położenie domku, wpośród Liptowa, można podczas swojego pobytu korzystać z usług Liptowa dolnego i górnego. Świetne możliwości jazdy na nartach są w ośrodku Ski-park Ružomberok, Jasna, lub mniejszych ośrodkach w okolicy. Całoroczne kąpanie w basenach termalnych Thermal park Bešeňová i Aquapark Tatralandia.Cennik - Domek"B"

 
Cennik obowiązuje w terminach:
2014-07-02 - 2014-08-31 |

Domki

domek wieloosobowy
czajnik, DVD, Internet, kuchnia, łazienka, prysznic, TV, wc


99 - 134 EUR.
 
Cena obejmuje: WIFI, drzewo kominkove, parking opłaty dodatkowe: za prąd płaci się dodatkowo w zależności od rzeczywistego zużycia - cca 3 €/domek/noc, opłata dla społeczności 0,70 EUR/osoba/noc Domek ma 4 pokoje s lazienkami, pokoj goscinny s kominkem, kuchnja. !!!OFERTA SPECJALNA – Karty znizkowe GRATIS ! - zniżkę do 40% w Gino Paradise Bešeňová, Tatralandia, turisticzne atrakcje, restauracje... Dla dzieci - basen, trampolina, hustawky, detska kolejka, piaskownica. Duży grunt koło domu oferuje wiele możliwości. Zakwaterowanie możliwe w trzech pokojach z pojemnością 11 lóżek - 1/3-lóżkowa oraz 2/3-lóżkowe + dostawka. Wyposażone w nowe meble drewniane. Każdy pokój ma własną łazienkę. W pokoju gościnny znajduje się wygodna kanapa, kominek i TV. Do dyspozycji jest kuchnia wyposażona w lodówkę, mikrofalówkę, czajnik elektryczny. Parking możliwy bezpośrednio przed domem. Palenie w obiekcie wzbronione. W pobliżu /300m/znajduje się Hotel Sojka, w którym istnieje możliwość wyżywienia. Ze względu na bardzo dobre położenie domku, wpośród Liptowa, można podczas swojego pobytu korzystać z usług Liptowa dolnego i górnego. Świetne możliwości jazdy na nartach są w ośrodku Ski-park Ružomberok, Jasna, lub mniejszych ośrodkach w okolicy. Całoroczne kąpanie w basenach termalnych Thermal park Bešeňová i Aquapark Tatralandia.Cennik - Domek "A"

 
Cennik obowiązuje w terminach:
2014-07-02 - 2014-08-31 |

czajnik, DVD, Internet, kuchnia, lodówka, łazienka, prysznic, TV, umywalka, wc
119 - 125 EUR.
 
Cena obejmuje: WIFI, drzewo kominkove, parking opłaty dodatkowe: za prąd płaci się dodatkowo w zależności od rzeczywistego zużycia - cca 3 €/domek/noc, opłata dla społeczności 0,70 EUR/osoba/noc !!!OFERTA SPECJALNA – Karty znizkowe GRATIS ! - zniżkę do 40% w Gino Paradise Bešeňová, Tatralandia, turisticzne atrakcje, restauracje... Dla dzieci - basen, trampolina, hustawky, detska kolejka, piaskownica. Duży grunt koło domu oferuje wiele możliwości. Zakwaterowanie możliwe w trzech pokojach z pojemnością 11 lóżek - 1/3-lóżkowa oraz 2/3-lóżkowe + dostawka. Wyposażone w nowe meble drewniane. Każdy pokój ma własną łazienkę. W pokoju gościnny znajduje się wygodna kanapa, kominek i TV. Do dyspozycji jest kuchnia wyposażona w lodówkę, mikrofalówkę, czajnik elektryczny. Parking możliwy bezpośrednio przed domem. Palenie w obiekcie wzbronione. W pobliżu /300m/znajduje się Hotel Sojka, w którym istnieje możliwość wyżywienia. Ze względu na bardzo dobre położenie domku, wpośród Liptowa, można podczas swojego pobytu korzystać z usług Liptowa dolnego i górnego. Świetne możliwości jazdy na nartach są w ośrodku Ski-park Ružomberok, Jasna, lub mniejszych ośrodkach w okolicy. Całoroczne kąpanie w basenach termalnych Thermal park Bešeňová i Aquapark Tatralandia.
 


Formularz kontaktowy obiektu

Termin od:

Termin do:

Ilość osób:

Pokoje:

 

Imię:

Nazwisko:

Email:

Telefon:

 

 
Licznik odwiedzin: 22098
 

 

Zobacz również

Tagi oferty:
  • holidayraj.sk
  • holidayraj besenova
  • beszeniowa cennik
  • www.holidayraj.sk
  • holidayraj besenowa


 

 
 
 
 
Trwa ładowanie danych
Trwa wyszukiwanie